
Адаптер струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux MN 09 P01120402 6068927
18 930 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068927
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Плоскогубці MN - вимірювання змінного струму до 240 А!
Характеристики продукту
- Номінальний струм: 200 А змінного струму
- Вихідний сигнал: Змінний струм
- Передавальне число конвертора 1000/1
- Вихід: Через кабель та штекер (Ø 4 мм, ізольований)
Опис
Серія моделей "MN" включає універсальний трансформатор із кліщами для вимірювання змінного струму до 240 А за допомогою мультиметра або аналізатора потужності.
Компактні та ергономічні затискачі розроблені спеціально для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяють замінювати кабелі діаметром до 20 мм в установках до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Компактні та ергономічні затискачі розроблені спеціально для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяють замінювати кабелі діаметром до 20 мм в установках до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 0,2 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,5 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 135 мм |
| висота продукту | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 930 ₴
