
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- Діапазон вимірювання 10 мА - 100 А/змінного струму
- Вихідна напруга: 100 мВ/А.
Опис
При використанні з мультиметром ці кліщі дозволяють вимірювати струм без розмикання кола.
Характеристика
- Постійно підключені вимірювальні щупи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 120 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Категорія перенапруги | Категорія II 600 В/категорія III 300 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 10 мА |
| Роз'єм Б | Чоловічий роз'єм Hypertronics |
| Ширина вироби | 40 мм |
| висота продукту | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 608 ₴

