
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- КАТ IV 600 В, КАТ III 1000 В
- Вимірювання напруги до 400 А змінного струму
- Максимальний діаметр кабелю 32 мм
Опис
Струмові кліщі Fluke ідеально підходять для розширення можливостей вимірювачів Fluke. i400 – це струмові кліщі змінного струму з одним діапазоном вимірювання 400 А та струмовим виходом через екранований захисний штекер 4 мм. Кліщі сумісні з більшістю мультиметрів Fluke та всіма іншими приладами для вимірювання струму, які підтримують екранований захисний штекер 4 мм та працюють у діапазоні мА змінного струму. Коефіцієнт розподілу становить 1000:1.
Характеристика
- 1 мА на струмовий вихід полегшує зчитування показників на лічильнику
- Точні вимірювання струму без розриву кола
- Ручка покрита м'яким, нековзним гумовим покриттям, щоб запобігти випадковому контакту з проводами під напругою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ±2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 1000 ВCAT IV 600 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 400 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 150 x 70 x 30 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 32 мм |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 108 ₴

