
Вимірювальні затискачі

Характеристики продукту
- УВІМК.
- Ширина отвору затискача 11,8 мм

Опис
Струмові кліщі E27 – це ізольований трансформатор струму, який використовує технологію ефекту Холла для відображення форми та амплітуди постійного та змінного струмів на осцилографах.
Він має два діапазони вимірювання, що дозволяють вимірювати струми до 100 А, та смугу пропускання до 100 кГц.
Затискач E27 живиться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Він також має автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовується.
Завдяки 2-метровому з'єднувальному кабелю та ізольованому роз'єму BNC його можна підключити до будь-якого осцилографа, оснащеного стандартною технологією з'єднання. Струмові кліщі можна використовувати в електроустановках категорії 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Він має два діапазони вимірювання, що дозволяють вимірювати струми до 100 А, та смугу пропускання до 100 кГц.
Затискач E27 живиться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Він також має автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовується.
Завдяки 2-метровому з'єднувальному кабелю та ізольованому роз'єму BNC його можна підключити до будь-якого осцилографа, оснащеного стандартною технологією з'єднання. Струмові кліщі можна використовувати в електроустановках категорії 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1 короткий посібник з початку роботи
- 1 Паспорт безпеки
- 1 Сертифікат перевірки
- 1 батарейка 9 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,33 кг |
| Довжина виробу | 231 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна частота | 100 кГц |
| Максимальний діапазон вимірювань А/П | 100 А |
| Мінімальний діапазон вимірювань А/П | 100 мА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 231 x 67 x 36 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 11,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 258 ₴






