
Плоскогубці C - ефективні струмові кліщі на 1000 А!
Характеристики продукту
- Вихідний сигнал: Змінна напруга
- Співвідношення вихід/вхід: 1 мВ/А змінного струму
- Вихід: Розетки (Ø 4 мм, ізольовані)
Опис
Серія "C" включає потужні струмові трансформатори-кліщі до 1000 А. Кругла форма затискачів та рівномірна обмотка котушки гарантують високу точність та мінімальний фазовий зсув.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 0,5% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм гніздовий роз'єм |
| Ширина вироби | 216 мм |
| висота продукту | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 933 ₴

