
Плоскогубці MN - вимірювання змінного струму до 240 А!
Характеристики продукту
- Номінальний струм: 200 А змінного струму
- Вихідний сигнал: Змінний струм
- Передавальне число конвертора 1000/1
- Вихід: Розетки (Ø 4 мм, ізольовані)
- Захист від перенапруги на виході
Опис
Серія моделей "MN" включає універсальний трансформатор із кліщами для вимірювання змінного струму до 240 А за допомогою мультиметра або аналізатора потужності.
Компактні та ергономічні затискачі розроблені спеціально для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяють замінювати кабелі діаметром до 20 мм в установках до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Компактні та ергономічні затискачі розроблені спеціально для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяють замінювати кабелі діаметром до 20 мм в установках до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 0,2 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,5 А |
| Роз'єм Б | 4-мм гніздовий роз'єм |
| Ширина вироби | 135 мм |
| висота продукту | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 608 ₴

