
Y-подібні затискачі - вимірювання змінного струму до 600 А!
Характеристики продукту
- Вихідний сигнал: Змінна напруга
- Співвідношення вихід/вхід: 1 мВ/А змінного струму
- Вихід: коаксіальний кабель та ізольовані BNC-штекери
Опис
Серія моделей "Y" включає кліщові трансформатори струму, які завдяки формі затискачів та діаметру навколишньої поверхні можуть вимірювати змінний струм до 600 А на кабелях діаметром до 30 мм або на шинах перерізом до 62x5 мм у системах до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
При використанні з осцилографом цей ізольований трансформатор струму з двома діапазонами вимірювання може відображати пікові струми до 1200 А зі смугою пропускання до 10 кГц.
При використанні з осцилографом цей ізольований трансформатор струму з двома діапазонами вимірювання може відображати пікові струми до 1200 А зі смугою пропускання до 10 кГц.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 А |
| Роз'єм Б | Роз'єм BNC-типу «тато» |
| Ширина вироби | 66 мм |
| висота продукту | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 858 ₴

