
Калібрування (ISO) для струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux MINI 02 P01105102Z 6068943
19 233 ₴
- В наявності
- Код: 6068943
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Щелепи струмового трансформатора MINI 02 виготовлені з сильномагнітного матеріалу та мають дві котушки, що забезпечує добру лінійність та кращу ефективність.
Невеликі компактні кліщі ідеально підходять для вимірювання змінного струму в малопотужних системах у комерційному та промисловому секторах.
Плоскогубці MINI 02 мають захист від перенапруги, який захищає їх у разі відключення від лічильника та подачі напруги на підключені кабелі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Невеликі компактні кліщі ідеально підходять для вимірювання змінного струму в малопотужних системах у комерційному та промисловому секторах.
Плоскогубці MINI 02 мають захист від перенапруги, який захищає їх у разі відключення від лічильника та подачі напруги на підключені кабелі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 0,15 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 50 мА |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 130 мм |
| висота продукту | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 233 ₴
