
Струмові кліщі для вимірювання змінного струму i200s

Характеристики продукту
- КАТ III 600 В
- 0,1–200 А змінного струму
- У комплекті адаптер BNC - роз'єм типу "банан"
Опис
i200s пропонують два діапазони вимірювання змінного струму (20 А та 200 А) з додатковим виходом для вимірювання напруги
Безпечний та екранований BNC-роз'єм.
Подвійний адаптер типу «банан»/BNC, що входить до комплекту, можна використовувати для підключення i200s до мультиметра з роз'ємом типу «банан».
запис.
Безпечний та екранований BNC-роз'єм.
Подвійний адаптер типу «банан»/BNC, що входить до комплекту, можна використовувати для підключення i200s до мультиметра з роз'ємом типу «банан».
запис.
Характеристика
- 2 діапазони вимірювання, роз'єм BNC.
Комплект поставки
- Адаптер BNC - штекер типу "банан"
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 180 г |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 200 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 50 x 135 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 933 ₴


