
Датчик-кліщ WZ11B
Характеристики продукту
- Датчик 0,5 .. 20 / 5 .. 200 A змінного струму, перемикається
Опис
Незначні помилки передачі
Через малу похибку фазового кута підходить для вимірювачів потужності
Компактний та зручний
Постійно підключені вимірювальні щупи.
Вихідна напруга
Переваги
Литі контакти для легшого доступу та щільного зберігання кабелів. Компактний та зручний.
Застосування
Датчик струму WZ11B розроблений як аксесуар для мультиметрів, вимірювачів потужності, аналізаторів, самописців та реєстраторів даних. При використанні з мультиметром ці затискачі дозволяють вимірювати струм без розмикання кола.
Технічні дані
Перемиканий діапазон вимірювання
Діапазон вимірювання A AC 0,5-20 5-200
КІТКА @..V III 600
Діаметр кабелю мм 20
U-фактор 100 мВ/А 10 мВ/А
Діапазон частот 30..48..65 ..500 Гц
Внутрішнє відхилення ± (% об.М + мВ) 1 .. 3%
Через малу похибку фазового кута підходить для вимірювачів потужності
Компактний та зручний
Постійно підключені вимірювальні щупи.
Вихідна напруга
Переваги
Литі контакти для легшого доступу та щільного зберігання кабелів. Компактний та зручний.
Застосування
Датчик струму WZ11B розроблений як аксесуар для мультиметрів, вимірювачів потужності, аналізаторів, самописців та реєстраторів даних. При використанні з мультиметром ці затискачі дозволяють вимірювати струм без розмикання кола.
Технічні дані
Перемиканий діапазон вимірювання
Діапазон вимірювання A AC 0,5-20 5-200
КІТКА @..V III 600
Діаметр кабелю мм 20
U-фактор 100 мВ/А 10 мВ/А
Діапазон частот 30..48..65 ..500 Гц
Внутрішнє відхилення ± (% об.М + мВ) 1 .. 3%
Комплект поставки
- 1 трансформатор/датчик струму
- 1 постійно підключений кабель з чоловічим роз'ємом
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT II 1000 В CAT III 600 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 200 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 50 x 135 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 20 мм |
| висота продукту | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 108 ₴

