
Перехідник для вимірювальних кліщів Gossen Metrawatt Z3512 GTZ3512000R0001 6068947
39 940 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068947
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
- Ширина отвору затискача 52 мм
Опис
Трансформатор змінного струму з виходом струму мА/А. Без розриву кола – без гальванічного з'єднання з проводом. Вимірювання високих струмів – без перевантаження мультиметра у разі перенапруги в мережі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1x Трансформатор струму
- 1 постійно підключений кабель з чоловічим роз'ємом
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,65 кг |
| Довжина виробу | 206 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна частота | 5 кГц |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,5 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 940 ₴
