
Струмові кліщі для вимірювання змінного струму i200s

Характеристики продукту
- КАТ III 600 В
- 0,1–200 А змінного струму
- У комплекті адаптер BNC - роз'єм типу "банан"
Опис
i200s пропонують два діапазони вимірювання змінного струму (20 А та 200 А) з додатковим виходом для вимірювання напруги
Безпечний та екранований BNC-роз'єм.
Подвійний адаптер типу «банан»/BNC, що входить до комплекту, можна використовувати для підключення i200s до мультиметра з роз'ємом типу «банан».
запис.
Безпечний та екранований BNC-роз'єм.
Подвійний адаптер типу «банан»/BNC, що входить до комплекту, можна використовувати для підключення i200s до мультиметра з роз'ємом типу «банан».
запис.
Характеристика
- 2 Діапазони вимірювання
- BNC-роз'єм.
Комплект поставки
- Адаптер BNC-бананового роз'єму
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність | 1,5% |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 200 А |
| Роз'єм Б | Роз'єм 4 мм (штекер) Роз'єм BNC (штекер) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 50 x 135 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 50 мм |
| висота продукту | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 108 ₴


