
Y-подібні затискачі - вимірювання змінного струму до 600 А!
Характеристики продукту
- Номінальний струм: 600 А змінного струму
- Вихідний сигнал: напруга постійного струму
- Співвідношення вихід/вхід 100 мВ постійного струму/А змінного струму
- Вихід: Через кабель та штекер (Ø 4 мм, ізольований)
Опис
Серія моделей "Y" включає кліщові трансформатори струму, які завдяки формі затискачів та діаметру навколишньої поверхні можуть вимірювати змінний струм до 600 А на кабелях діаметром до 30 мм або на шинах перерізом до 62x5 мм у системах до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Затискачі Y4N забезпечують достатній вихід постійної напруги для мультиметрів з недостатньою чутливістю в діапазонах вимірювання змінної напруги або змінного струму.
Затискачі Y4N забезпечують достатній вихід постійної напруги для мультиметрів з недостатньою чутливістю в діапазонах вимірювання змінної напруги або змінного струму.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 0,5 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 4 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 66 мм |
| висота продукту | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 758 ₴

