
Струмові кліщі WZ12C
Характеристики продукту
- Вимірювач змінного струму 1 мА ..15 / ..150 AAC, перемикається. Вихід 1 мВ/мА або 1 мВ/А
Опис
Низька похибка передачі
Через малу похибку фазового кута підходить для вимірювачів потужності
Компактний та зручний
Постійно підключені вимірювальні щупи.
Вихідний струм
Переваги
Литі штекери забезпечують легкий доступ до кабелів у тісних місцях.
Застосування
Трансформатор струму WZ12C був розроблений як аксесуар для мультиметрів, приладів вимірювання та аналізу потужності, реєструючих пристроїв та реєстраторів даних. Він дозволяє проводити гальванічно розв'язані вимірювання змінного струму без відключення струмопровідного кабелю в широкому діапазоні.
Через малу похибку фазового кута підходить для вимірювачів потужності
Компактний та зручний
Постійно підключені вимірювальні щупи.
Вихідний струм
Переваги
Литі штекери забезпечують легкий доступ до кабелів у тісних місцях.
Застосування
Трансформатор струму WZ12C був розроблений як аксесуар для мультиметрів, приладів вимірювання та аналізу потужності, реєструючих пристроїв та реєстраторів даних. Він дозволяє проводити гальванічно розв'язані вимірювання змінного струму без відключення струмопровідного кабелю в широкому діапазоні.
Комплект поставки
- 1 Датчик струму
- 1 постійно підключений кабель з чоловічим роз'ємом
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 3% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT II 600 ВCAT III 300 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 150 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 26 x 40 x 120 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 15 мм |
| висота продукту | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 983 ₴

