
МІНІ-плоскогубці - маленькі та компактні!

Характеристики продукту
- Ø макс. 16 мм
- Номінальний струм: 200 А змінного струму
- Вихідний сигнал: Змінний струм
- Передавальне число конвертора 1000/1
- Вихід: Через кабель та штекер (Ø 4 мм, ізольований)
- Захист від перенапруги на виході
Опис
Невеликий, компактний струмовий трансформатор із кліщами MINI 103 – ідеальний аксесуар для мультиметрів, що дозволяють вимірювати змінний струм у малопотужних системах комерційного та промислового секторів.
Плоскогубці MINI 103 мають захист від перенапруги, який захищає їх, якщо їх відключити від лічильника, поки на підключені дроти подається напруга.
Плоскогубці MINI 103 мають захист від перенапруги, який захищає їх, якщо їх відключити від лічильника, поки на підключені дроти подається напруга.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність | 1,5% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 200 мВ |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 130 мм |
| висота продукту | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 158 ₴


