
Перехідник для вимірювальних кліщів Chauvin Arnoux A196 P01120554 6068962
31 080 ₴
- Під замовлення
- Код: 6068962
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ampflex A196-610 із захистом IP67 для придатності до використання з аналізатором потужності та енергії C.A 8436
Характеристики продукту
- Захист IP67 для використання на будівельному майданчику
- Гнучкий трансформатор струму
Опис
MiniFLEX та AmpFLEX зі ступенем захисту IP67 оснащені спеціальним роз'ємом для аналізу мережі та забезпечення продуктивності за стандартом Qualistar C.A 8436 у будівельних середовищах.
Комплект поставки
- Інструкція користувача
- Сертифікат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 250 г |
| Властивості токовимірювальних кліщів | гнучок |
| Довжина виробу | 25 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 10 кА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 25 x 215 x 200 мм - |
| Ширина вироби | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 080 ₴
