
Вимірювальні затискачі

Характеристики продукту
- УВІМК.

Опис
Струмові кліщі E27 – це ізольований трансформатор струму, який використовує технологію ефекту Холла для відображення форми та амплітуди постійного та змінного струмів на осцилографах.
Він має два діапазони вимірювання для вимірювання струмів до 100 А зі смугою пропускання до 100 кГц.
Пінцети E27 живляться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Вони також мають автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовуються.
Завдяки 2-метровому з'єднувальному кабелю та ізольованому роз'єму BNC його можна підключити до будь-якого осцилографа зі стандартною технологією з'єднання. Ці кліщі підходять для використання в електроустановках категорії 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Струм: 100 мА .. 100 А пік
Смуга пропускання: 100 кГц (-3 дБ)
Діаметр щелепи: 11,8 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Він має два діапазони вимірювання для вимірювання струмів до 100 А зі смугою пропускання до 100 кГц.
Пінцети E27 живляться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Вони також мають автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовуються.
Завдяки 2-метровому з'єднувальному кабелю та ізольованому роз'єму BNC його можна підключити до будь-якого осцилографа зі стандартною технологією з'єднання. Ці кліщі підходять для використання в електроустановках категорії 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Струм: 100 мА .. 100 А пік
Смуга пропускання: 100 кГц (-3 дБ)
Діаметр щелепи: 11,8 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 короткий посібник з початку роботи
- 1 Паспорт безпеки
- 1 Сертифікат перевірки
- 1 батарейка 9 В
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,33 кг |
| Довжина виробу | 231 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна частота | 100 кГц |
| Максимальний діапазон вимірювань А/П | 100 А |
| Мінімальний діапазон вимірювань А/П | 100 мА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 231 x 67 x 36 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 458 ₴






