
Адаптер для струмомірів Chauvin Arnoux MINI 05 P01105105Z-ISO калібрування (ISO) 6068968
18 183 ₴
- В наявності
- Код: 6068968
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гнучке кріплення-затискач MINI 05
Характеристики продукту
- УВІМК.
- Ширина отвору затискача 10 мм
Опис
Струмові кліщі Mini 05 оснащені 4-міліметровим роз'ємом типу «банан» для всіх поширених мультиметрів.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mini |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 10А: ±3%/100А: ±2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | КАТ IV 300 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 5 мА |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 10 мм |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 183 ₴
