
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- 0 - 400 (до 3 кГц) (±3,5% +0,5 А)
- Діапазон відкриття струмоміра: 32 мм
Характеристика
- Струмові кліщі FLUKE – ідеальні інструменти для розширення діапазонів вимірювання струму вимірювачами FLUKE. Перетворювачі Холла з живленням від батарейок підходять для вимірювань від 1 А до 400 А.
- Вихідний струм 1 мВ гарантує правильні показники лічильника
- Точні вимірювання струму без розриву кола.
Комплект поставки
- Сумка для зберігання на блискавці, достатньо велика, щоб вмістити додатковий мультиметр
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ± 3,5% |
| Вимірювання інтенсивності | змінний/постійний струм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Категорія перенапруги | КАТ III / 600 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 400 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 78 мм |
| висота продукту | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 583 ₴

