
Ротаційний лазерний нівелір з перехресною лінією Лазерний набір зі штативом для нівеліра 6068990
19 715 ₴
- В наявності
- Код: 6068990
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага персоналу | 1,2 кг |
| Відстань до пульта | Приблизно 20 м |
| Джерело живлення | 220 В |
| Діапазон вимірювання | Діам. 1640,42 фута/500 м (у разі використання лазерного детектора) |
| безперервна робота | 20 годин |
| Вага штатива | 7,94 фунти/3,6 кг |
| діапазон регулювання нахилу | ±5° (двупрямований) |
| кут спрямованого сканування | 0° / 10° / 45° / 90° / 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 715 ₴









