
Акумулятор для електроінструменту Bosch Professional GBA 18V4.0Ah 1.600.A02.A2S 18 V 4 Ah Li-Ion 6069016
34 808 ₴
- В наявності
- Код: 6069016
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Основні характеристики продукту: Акумулятор Bosch GBA 18V 4.0Ah Professional класу 18V розроблений для тривалого часу роботи. Завдяки більшій ємності акумулятора він пропонує на 100% довший час роботи, ніж модель 18V 2.0Ah. Ця модель також оснащена технологією COOLPACK 1.0 для покращеного відведення тепла від внутрішньої сторони акумулятора до зовнішньої. Оскільки тепло може пошкодити елементи, технологія COOLPACK забезпечує довший термін служби акумулятора та дозволяє довший час роботи. З 2008 року всі наші акумулятори сумісні з новими та існуючими інструментами Bosch Professional того ж класу напруги. Характеристики та застосування: L-BOXX 136 зі спеціально розробленим міцним вкладишем пропонує покращене рішення для зберігання та транспортування в рамках системи мобільності Bosch. Оптимізований механізм фіксації L-BOXX дозволяє легко відкривати штабельовані коробки для зручного використання. Повна сумісність варіантів L-BOXX, вкладишів для інструментів та системи автомобільного обладнання Sortimo забезпечує абсолютну гнучкість.
Характеристика
- Забезпечує на 100% довший час роботи, ніж модель 18V 2.0Ah, завдяки більшій ємності акумулятора. COOLPACK 1.0 покращує розсіювання тепла зсередини назовні акумулятора, забезпечуючи довший термін служби та тривалість роботи. L-BOXX із міцною вставкою пропонує покращене рішення для зберігання та транспортування джерела живлення.
Комплект поставки
- 6 акумуляторів GBA 18V 4.0Ah 1.600.Z00.038
- L-Boxx 1361.600.A01.2G0
- 1/1 вкладиш L-BOXX для стартових комплектів 1.600.A02.BV4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 600 г |
| Довжина виробу | 115 мм |
| Модель із каталогу виробника | ГБ 18 В 4.0 А·год |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розмір батареї/акумулятора | Спеціальна батарея |
| Сумісність бренда | Бош |
| Тип продукту | Акумулятор для електроінструмента |
| Ширина вироби | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 808 ₴





