
Стрічкова шліфувальна машина Bosch Professional GBS 750 06012C1020 потужністю 850 Вт 6069042
15 033 ₴
- В наявності
- Код: 6069042
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стрічкова шліфувальна машина GBS 750

Характеристики продукту
- 850 Вт
- Швидкість стрічки: 200 - 420 м/хв

Опис
Стрічкова шліфувальна машина GBS 750. Шліфування великих обсягів деревини може бути дуже трудомістким та виснажливим. Наша професійна стрічкова шліфувальна машина GBS 750 прискорює шліфування та підвищує загальну продуктивність завдяки винятковій швидкості видалення матеріалу, яку забезпечує її двигун потужністю 850 Вт. Завдяки ергономічній конструкції ручки та добре збалансованій вазі 3,6 кг, нею можна зручно користуватися однією або обома руками протягом тривалого часу. М'яка опора, що поглинає вібрацію, та міцна плоска опорна плита забезпечують чудову стабільність під час шліфування, що призводить до відмінної якості поверхні. Оскільки стрічка щільно відцентрована під час шліфування, ви витрачаєте менше часу на ремонт подряпин. Хоча цей інструмент швидше видаляє матеріал, ваше робоче місце залишатиметься чистим завдяки чудовому пиловловлюванню. Спеціально розроблений пилозбірник на блискавці робить видалення пилу швидшим та простішим. Стрічкова шліфувальна машина Bosch GBS 750 Professional ідеально підходить для шліфування великих м'яких та твердих порід деревини, МДФ, балок тощо, а також для видалення іржі. Коробка (1 619 PC3 240). Шліфувальна стрічка для тканини (F 03E 02G 7JS). Пилозбірник (1 619 PC2 373)
Комплект поставки
- Картон (1 619 шт. 3 240)
- Текстильна абразивна стрічка (F 03E 02G 7JS)
- Пилозбірник (1 619 PC2 373)

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага машини | 3.6 |
| Волість | 850 Вт |
| Довжина: | 387 м |
| Значення вібрації ah (шліфування масиву деревини) | 2.5 |
| Номінальна споживана потужність | 850 Вт |
| Пропускна здатність | 75 мм |
| Тип продукту | Стрічкова шліфувальна машина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 033 ₴






