
Bosch Professional Akku-Multifunktionstool solo GOP 12V-28 o.Akku o.LG+L-BOXX 06018B5002 Акумуляторний багатофункціональний інстру
12 933 ₴
- В наявності
- Код: 6069059
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Акумуляторний багатофункціональний інструмент GOP 12V-28 Professional – це найкомпактніше рішення в сегменті Bosch Starlock. Унікальний інтерфейс Starlock з оптимізованим тривимірним тяговим з'єднанням між інструментом та аксесуарами забезпечує максимально можливу передачу потужності, що призводить до швидшого виконання роботи. Завдяки найменшому розміру ручки цей багатофункціональний інструмент є дуже ергономічним та зручним у використанні. Крім того, його мала вага забезпечує велику легкість використання та обробки.
Цей електроінструмент підходить для гіпсокартону, встановлення на кухні та шліфування. Його можна використовувати на деревині, пластику та металі. Він сумісний із системою Starlock.
Крім того, GOP 12V-28 Professional має такі функції, як постійна швидкість, магнітний тримач, м'яка рукоятка та попередній вибір швидкості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей електроінструмент підходить для гіпсокартону, встановлення на кухні та шліфування. Його можна використовувати на деревині, пластику та металі. Він сумісний із системою Starlock.
Крім того, GOP 12V-28 Professional має такі функції, як постійна швидкість, магнітний тримач, м'яка рукоятка та попередній вибір швидкості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Літій-іонна технологія
- Безщітковий двигун
- 100% сумісний з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional серій 10,8 та 12 В
- Тримач інструментів Starlock
- регульована кількість вібрацій
- Індикатор стану батареї
- Ручка з покриттям Softgrip.
Комплект поставки
- Аккумуляторна коробка GOP 12V-28 AkkuMultiCutt click & go L-BOXX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 440 мм |
| Напруга батареї | 12 В |
| Частота холостого ходу | 5000 — 20000/хв |
| Швидкість холостого ходу | 5000 - 20000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 933 ₴
