
Makita TM30DSMJX5 TM30DSMJX5 Акумуляторний мультиінструмент, включаючи 2 акумулятори, зарядний пристрій, кейс 12 В 4 Аг Кількість
29 383 ₴
- В наявності
- Код: 6069080
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Багатофункціональний інструмент з аксесуарами для різання та полірування, а також видалення залишків затирки та багато іншого.
Зручний багатофункціональний інструмент для пиляння, різання та шліфування. Доступний широкий набір аксесуарів для широкого спектру застосувань. Має плавний пуск та захист від повторного запуску. Швидкість коливань регулюється від 6000 до 20 000 об/хв. Кут коливань становить 1,6° вліво та вправо.
Зручний багатофункціональний інструмент для пиляння, різання та шліфування. Доступний широкий набір аксесуарів для широкого спектру застосувань. Має плавний пуск та захист від повторного запуску. Швидкість коливань регулюється від 6000 до 20 000 об/хв. Кут коливань становить 1,6° вліво та вправо.
Комплект поставки
- Акумуляторний мультиінструмент TM30DSMJX5
- Наждачний папір для дерева Delta K100 Longlife
- Наждачний папір Delta K60
- 6-точковий ключ
- MAKPAC Гр. 2
- Адаптер А
- захисний кожух
- Глибокотягнуті деталі для MAKPAC
- Дельта-шліфувальна пластина
- 2 батареї BL 1041B
- Швидкий зарядний пристрій DC10SB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 296 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 296 x 65 x 98 мм - |
| Тип продукту | Бездротовий багатофункціональний інструмент |
| Ширина вироби | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 383 ₴









