
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA519Z

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Дуже зручна акумуляторна кутова шліфувальна машина з приводом 18 В і максимальним діаметром диска 125 мм для вимогливих професійних завдань. Оснащений AFT, ADT і моторним гальмом. Швидкість обертання регулюється електронікою. З пелюстковим перемикачем, який не можна заблокувати в безперервній роботі. З X-Lock для легкої та швидкої зміни інструменту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Вага вказана з урахуванням батареї. Акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект поставки - замовляйте їх окремо.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 382 мм |
| Напруга | 18 В |
| Різь хвостовика | М14 |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї, без зарядного пристрою |
| Ширина вироби | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 408 ₴










