
Акумуляторна кутова шліфувальна машина 18V DGA517Z
Характеристики продукту
- 18 В
Опис
Кутова шліфувальна машина акумуляторна DGA517Z 18 В/125 мм. AFT (технологія активного зворотного зв'язку) зупиняє двигун, коли інструмент заблоковано. Технологія автоматичної передачі крутного моменту ADT. Під час роботи швидкість обертання автоматично регулюється для досягнення оптимальної продуктивності XPT - Xtreme Protect залежно від вимог. Оптимальний захист від пилу та бризок води навіть у складних умовах. З пелюстковим перемикачем, який не блокується для тривалої роботи. З гальмом двигуна. З плавним стартом. Швидкість регулюється електронікою. Безщітковий двигун забезпечує більшу довговічність, довший термін служби та більш компактний дизайн. Світлодіодний індикатор попереджає про падіння напруги акумулятора та перевантаження. Дуже зручна кутова шліфувальна машина з приводом 18 В.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Бічна ручка 36
- 125-міліметровий захисний чохол без інструментів
- Затискний фланець
- Фланцева гайка
- Ключ для кутової шліфувальної машини 35 мм
- Шліфувальний диск 125 мм 6 мм INOX.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3.04 |
| Довжина виробу | 382 мм |
| Напруга | 18 В |
| Тип продукту | Бездротова кутова шліфувальна машина |
| Швидкість холостого ходу | 3000 - 5000 об./хв |
| висота продукту | 151 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴

