
DGA900ZKX2 Акумуляторна кутова шліфувальна машина

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Акумуляторна кутова шліфувальна машина 36 В, що працює від двох літій-іонних акумуляторів 18 В (не входять до комплекту). Технологія автоматичного приводу крутного моменту автоматично регулює швидкість під час роботи для досягнення оптимальної продуктивності залежно від потреб. Безщітковий двигун забезпечує більшу довговічність, довший термін служби та компактніший дизайн. Складана металева ручка захищає акумулятори від пошкоджень.
Характеристика
- Безщітковий двигун
- Технологія автоматичного приводу крутного моменту
- Перепідключіть замок
- Електронний захист від перевантаження
- Гальмо двигуна
- Плавний пуск
- Технологія активного зворотного зв'язку.
Комплект поставки
- ЕЗИНУТ M14.
Коментарі
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту. Потрібно замовляти окремо.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8 кг |
| Довжина виробу | 499 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Напруга | 18 В |
| Різь хвостовика | М14 |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї |
| висота продукту | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 708 ₴









