
Makita DGA521ZX1 Акумуляторна кутова шліфувальна машина DGA521ZX1 6069103
19 350 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069103
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18-вольтова акумуляторна кутова шліфувальна машина з повзунковим перемикачем (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- 18 В
Комплект поставки
- Без батареї

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна глибина різання | 32 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 375 x 140 x 146 мм - |
| Тип продукту | Бездротова кутова шліфувальна машина |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об./хв |
| висота продукту | 146 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 350 ₴









