
Кутова шліфувальна машина Makita GA5094 125 мм, 1900 Вт з гальмом та перемикачем
Характеристики продукту
- 1900 Вт
Опис
Потужність 1900 Вт для найвищих вимог. Система SJS II забезпечує плавну роботу, а система AFT запобігає зворотному удару у разі заклинювання інструменту. Гальмо двигуна миттєво зупиняє обертання після відпускання вимикача. З плавним пуском.
Характеристика
- Система AFT запобігає віддачам у разі заклинювання інструменту.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4 кг |
| Внутрішній діаметр диска | 22,23 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна глибина різання | 31 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 349 x 140 x 129 мм |
| Швидкість холостого ходу | 11500 об./хв |
| Ширина вироби | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 783 ₴

