
DGA513RTJ Акумуляторна кутова шліфувальна машина

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Потужна кутова шліфувальна машина з безщітковим двигуном та регульованою швидкістю різання та шліфування
Високоманеврена акумуляторна кутова шліфувальна машина з приводом 18 В та максимальним діаметром диска 125 мм для вимогливого професійного використання. Оснащена системами AFT, ADT та гальмом двигуна, швидкість контролюється електронно.
Високоманеврена акумуляторна кутова шліфувальна машина з приводом 18 В та максимальним діаметром диска 125 мм для вимогливого професійного використання. Оснащена системами AFT, ADT та гальмом двигуна, швидкість контролюється електронно.
Комплект поставки
- DGA513RTJ Акумуляторна кутова шліфувальна машина
- 2x акумулятори BL 1850B 5.0 Ah
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- Захисна кришка 125 мм
- Вертикальна ручка 36 комплектів
- Фланцева гайка
- Захисна кришка
- Ключ для кутової шліфувальної машини
- Монтажний фланець 42B
- захисний кожух
- MAKPAC Гр. 3
- Глибокотягнуті деталі для MAKPAC
- Шліфувальний круг 125 x 6 мм INOX

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 5 А·год |
| Ваги | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна глибина різання | 29 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 382 x 140 x 145 мм |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмик. зарядний пристрій вмик. 2 батареї вмик. чохол |
| Ширина вироби | 140 мм |
| висота продукту | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 233 ₴









