
Професійна акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch Електроінструменти Bosch 06019F2003 6069119
13 283 ₴
- В наявності
- Код: 6069119
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор GWS 12V-76 AkkuWin clic & go L-BOXX
Характеристики продукту
- 12 В
Характеристика
- Корисно в будь-якій ситуації — надзвичайно компактний та ергономічний для швидкого різання на будівельному майданчику
- Швидке виконання роботи завдяки потужному двигуну EC
- Універсальне використання з різними матеріалами
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина GWS 12V-76
- Вставка BOXX об'ємом 1/2 л для GWS 12V-76
- L-BOXX 102
- 1 x Карбідний відрізний диск, багатошаровий карбід, 76 x 10 мм
- Вкладиш 1/2 L-BOXX для зарядного пристрою та акумулятора
- 2 x Відрізний диск для нержавіючої сталі, Expert for Inox, 76 x 10 мм
- Захисна кришка
Коментарі
Поставляється без батарейок та зарядного пристрою
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,9 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 444 мм |
| Напруга | Дванадцять В |
| Різь хвостовика | М5 |
| Тип продукту | Бездротова кутова шліфувальна машина |
| Ширина вироби | 357 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 283 ₴
