
Професійна акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch Електроінструменти Bosch 06019F200B 6069124
21 333 ₴
- В наявності
- Код: 6069124
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Професійна акумуляторна кутова шліфувальна машина Bosch Електроінструменти Bosch 06019F200B
Характеристики продукту
- 12 В
Характеристика
- Корисно в будь-якій ситуації — надзвичайно компактний та ергономічний для швидкого різання на будівельному майданчику
- Швидке виконання роботи завдяки потужному двигуну EC
- Універсальне використання з різними матеріалами
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Кутова шліфувальна машина GWS 12V-76
- Вставка L-BOXX 1/2
- L-BOXX 102
- Швидкозарядний пристрій GAL 1230 CV
- 1 x Карбідний багатошаровий карбідний відрізний диск
- Вкладиш 1/2 L-BOXX для зарядного пристрою та акумулятора
- 2 відрізні диски Expert for Inox 76 x 10 x 1 мм
- 2 батареї GBA 12V 3,0 Ah
- Захисна кришка
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,9 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 2 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 448 x 360 x 119 мм |
| Швидкість холостого ходу | 19500 об./хв |
| Ширина вироби | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 333 ₴
