
Кутова шліфувальна машина Bosch Professional GWS 17-150 PS 06017D1600 потужністю 1700 Вт 6069127
21 333 ₴
- В наявності
- Код: 6069127
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

GWS 17-150 PS (соло; C)
Характеристики продукту
- 1700 Вт
Опис
Нове, покращене співвідношення потужності та зусилля зчеплення з перемикачем PROtection та попереднім вибором швидкості. Новий перемикач PROtection та миттєве вимкнення при відпусканні перемикача. Чудова продуктивність та довговічність, а також покращений захист від пилу завдяки знімному пиловому фільтру. Високий захист користувача завдяки KickBack Control, захисту від повторного запуску та бічній ручці з вібраційним керуванням.
Характеристика
- Захисний вимикач, Вибір швидкості, Знімний пиловий фільтр, Система контролю відбиття, Блокування запуску, Бічна ручка з вібраційним керуванням
Комплект поставки
- GWS 17-150 к.с.
- Знімний металевий захисний капюшон
- Захисна кришка
- Монтажний фланець
- Монтажна гайка
- пиловий фільтр
- Додаткова антивібраційна ручка
- Ключ на два отвори
- Картон.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,4 кг |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна глибина різання | 45 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 326 x 279 x 106 мм |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Швидкість холостого ходу | 2400 - 9700 об./хв |
| висота продукту | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 333 ₴
