
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L BL 9-125 602374840 6069142
17 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069142
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна кутова шліфувальна машина W 18 L BL 9-125

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Безщітковий двигун, що не потребує обслуговування, з максимальною ефективністю та портативністю
Тонкий дизайн для роботи без втоми
Захисна кришка, що регулюється без інструментів; захищена від обертання
Електронне захисне відключення: зменшує віддачу під час блокування диска — для високого захисту користувача
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Електронний плавний пуск для плавного запуску
Захист від перезапуску: Запобігає ненавмисному перезапуску після заміни батареї
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з усіма 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями марок CAS (система Cordless Alliance).
Тонкий дизайн для роботи без втоми
Захисна кришка, що регулюється без інструментів; захищена від обертання
Електронне захисне відключення: зменшує віддачу під час блокування диска — для високого захисту користувача
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
Електронний плавний пуск для плавного запуску
Захист від перезапуску: Запобігає ненавмисному перезапуску після заміни батареї
З metaBOX, розумним рішенням для транспортування та зберігання
Кілька брендів, одна акумуляторна система: цей продукт можна поєднувати з усіма 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями марок CAS (система Cordless Alliance).
Комплект поставки
- З 18 Л БЛ 9-125
- Захисна кришка
- Опорний комір
- Гайка з двома отворами
- Додаткова ручка
- Ключ на два отвори
- metaBOX 165 л
- Інструкція користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,5 кг |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 282 мм |
| Максимальна глибина різання | 32 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 282 x 235 x 122 мм |
| Тип продукту | Бездротова кутова шліфувальна машина |
| Швидкість холостого ходу | 10000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 900 ₴







