
DCC500Z Акумуляторний алмазний різак

Характеристики продукту
- 18 В

Опис
Компактний алмазний різак для сухого різання, опціонально розширюється комплектом для мокрого різання
Алмазний диск діаметром 125 мм дозволяє різати на глибину до 40 мм. Всмоктувальна насадка, що обертається на 360°, полегшує відсмоктування за допомогою пилозбірника, що входить до комплекту, або пилососа. Доступний інтерфейс AWS. Його можна прикріпити до напрямної шини за допомогою додаткового адаптера. Можна модернізувати комплектом для зниження тиску води для мокрого різання.
Алмазний диск діаметром 125 мм дозволяє різати на глибину до 40 мм. Всмоктувальна насадка, що обертається на 360°, полегшує відсмоктування за допомогою пилозбірника, що входить до комплекту, або пилососа. Доступний інтерфейс AWS. Його можна прикріпити до напрямної шини за допомогою додаткового адаптера. Можна модернізувати комплектом для зниження тиску води для мокрого різання.
Комплект поставки
- DCC500Z Акумуляторний алмазний різак
- Пилозбірник, комплект
- Набір 6-гранних гайкових ключів

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Напруга | 18 В |
| Тип продукту | Алмазний розріз |
| Швидкість холостого ходу | 8800 об./хв |
| висота продукту | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴










