
Акумуляторна кутова шліфувальна машина HiKOKI G3613DVEW2Z

Характеристики продукту
- 1500 Вт
Характеристика
- Висока вихідна потужність, порівнянна з кутовою шліфувальною машиною потужністю 1500 Вт від мережі
- Із захистом від віддачі HiKOKI та функцією плавного пуску (обмеження пускового струму) для високого рівня захисту користувача
- Водонепроникність та пилонепроникність завдяки новим, мийним та змінним вентиляційним решіткам з поліестеру
- Регульовані налаштування швидкості для різних застосувань та матеріалів
- Додаткову ручку можна закрутити в 3 положеннях для забезпечення максимального комфорту роботи.
- Фіксатор шпинделя для безпечної та швидкої заміни дисків
- Вбудований світлодіод для гарного освітлення робочої зони
- Швидке регулювання захисного кожуха без інструментів.
- Двосекційний захисний кожух для шліфування, 1 для чорнової обробки, 1 для різання
- Електричне гальмо двигуна
- Додаткова антивібраційна ручка для безпечного та зручного використання
- Безщітковий двигун для високої ефективності, меншого зносу та тривалішого терміну служби
- Оснащений функцією автоматичного режиму для автоматичного регулювання швидкості залежно від навантаження
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина HiKOKI G3613DVEW2Z
- Ковпак колеса без інструментів
- мийка коліс
- гайка колеса
- Рожкові ключі
- Корпус для штабелювання системи 3

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,30 кг |
| Внутрішній діаметр диска | 22,40 мм |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 389 мм |
| робоча напруга | 36 В постійного струму |
| Різь хвостовика | М14 х 2 |
| Технічні характеристики електроінструменту | без батареї, включно з чохол |
| Ширина вироби | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 808 ₴








