
Полірувальна машина Holzmann Maschinen DSM200PS_400V DSM200PS_400V 526 мм 1 шт. 6069171
18 310 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069171
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Асинхронний двигун і розчіплювач мінімальної напруги не потребують обслуговування
- Промисловий варіант підходить для тривалої роботи
- Високоякісний литий корпус з низьким рівнем вібрації
Комплект поставки
- 2 полірувальні диски: 1 полотно та 1 фланель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø відповідність | 16 мм |
| Волість | 900 Вт |
| Довжина виробу | 526 мм |
| Розміри | (Д x Ш) 526 мм x 320 мм - |
| Тип продукту | Полірувальник |
| Ширина шліфувальних дисків | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 310 ₴
