
Драйвер для світлодіодів MEAN WELL HLG-600H-30A, трансформатор для світлодіодів з постійною напругою, постійний струм 600 Вт 20 A
17 133 ₴
- В наявності
- Код: 6069199
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Імпульсний блок живлення для світлодіодів для використання всередині та зовні приміщень
Характеристики продукту
- Вихідна потужність 30 В/DC / постійна напруга, постійний струм 600 Вт
- Вхід:
- Регулювання за допомогою вбудованого потенціометра
- Для використання всередині та зовні приміщень
Опис
Блок живлення для світлодіодів у металевому корпусі з діапазоном вхідної напруги 90 ~ 305VAC. Змішаний режим виходу (стабілізована напруга до максимального струму з подальшою стабілізацією струму C.V. + C.C.), клас захисту IP65.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Водонепроникний та пилонепроникний
- Ідеально підходить для вуличного освітлення та сучасних систем освітлення.
- Для використання по всьому світу
- Міцний металевий корпус
- Вбудований захист від перенапруги, перегріву, перевантаження та короткого замикання
- Пасивне охолодження
- Сертифікації: F, GS, CE, UL.
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Визначальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (Ампери) світлодіодами.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3900,00 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 20 А |
| Довжина виробу | 48,50 мм |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 30 В постійного струму |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В змінного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 48,50 x 280,00 x 144,00 мм - |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 280,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 133 ₴
