Коментарі
Продукт призначений для підприємців
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована висота | 225 мм |
| Вихідна потужність | 480 Вт Вт |
| Вторинна напруга регулюється | істинний |
| Глибина | 150 мм |
| Макс. вихідний струм 1 | 20 А |
| Макс. вихідний струм 3 | 2,5 А |
| Можливий настінний монтаж | ЛОЖЬ |
| Номер за каталогом виробника | 6EP44368XB000DY0 |
| Номінальне значення вихідного струму 1 | 20 А |
| Номінальне значення вихідного струму 3 | 2,5 А |
| Номінальне значення вихідної напруги 2 | 24 В |
| Підходить для розподільного щита | істинний |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип електричного під'єднання | Гвинтове з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 308 ₴

