
Резервний модуль BLOCK PC-0624-400-0 36 В/DC 40 A Кількість виходів: 1 x 6069205
16 870 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069205
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 370 г |
| Довжина виробу | 126 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна температура | 70 °С |
| Мінімальна вихідна напруга | 10 В постійного струму |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Номер за каталогом виробника | ПК-0624-400-0 |
| Тип продукту | Резервний модуль |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 870 ₴
