
Модуль резервування Weidmüller 2486110000 32 В 96 А Кількість виходів: 1 x 6069206
22 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069206
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 96 А |
| Волість | 1907.2 з.д. |
| Входи | 2 |
| З'єднувальні компоненти | глвинт |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 32 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 96 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 10 В постійного струму |
| Номер за каталогом виробника | 2486110000 |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 430 ₴
