
Опис
WAGO 787-886 /
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 860 г |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга (номінальна) | 2 x 48 В постійного струму |
| Довжина виробу | 163 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 54 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 40 А |
| Модель із каталогу виробника | 787-886 |
| Мінімальна вхідна напруга | 36 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 163 x 40 x 181 мм - |
| Тип продукту | Резервний модуль для DIN-рейки |
| висота продукту | 181 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 383 ₴


