
Блок живлення постійної напруги Dehner Elektronik ATS 300T-P240 зі стабілізацією ATS 300T-P240 12,5 A 300 Вт 6069211
17 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069211
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Ефективний, високопродуктивний блок живлення. Універсальне використання в інформаційних технологіях та аудіо/відео програмах.
Завдяки широкому діапазону вхідних напруг, блок живлення підходить для використання в усьому світі. Вихідна напруга стабілізована. Імпульсний блок живлення має високу ефективність і, отже, низьке тепловиділення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки широкому діапазону вхідних напруг, блок живлення підходить для використання в усьому світі. Вихідна напруга стабілізована. Імпульсний блок живлення має високу ефективність і, отже, низьке тепловиділення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- З'єднувальний кабель; інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1553 г |
| Вихідний струм (високий) | 12,5 А |
| Волість | 300 Вт |
| Довжина виробу | 280 мм |
| Місце призначення | дім |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Настільний блок живлення |
| Тип продукту | Джерело постійної напруги |
| Ширина вироби | 150 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 700 ₴
