
Ендоскопічна камера
Характеристики продукту
- Водонепроникне зі світлодіодним освітленням з регульованою яскравістю
- Довжина кабелю 1 м
- Гнучкий
- 320 x 240 пікселів
- Можна подовжити до 4 м
Опис
Запасна або додаткова камера на довгому подовжувальному кронштейні для сумісних основних модулів ендоскопа. Гнучкий зонд адаптується навіть до важкодоступних порожнин і трубопроводів.
Характеристика
- Гнучкий зонд, довжина 1 м
- Водонепроникний зонд з камерою Ø 3,9 мм
- Регульоване світлодіодне освітлення
Коментарі
Працює лише з відповідним основним блоком ендоскопа.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 50 г |
| Глибина різкості | Від 10 до 50 мм |
| Джерело світла | 2 білих світлодіоди - |
| Довжина виробу | 1 м |
| Діаметр виробу | 3,9 мм |
| Підходить для моделі | VOLTCRAFT BS-100XIPVOLTCRAFT BS-200XWVOLTCRAFT BS-250XWSDVOLTCRAFT BS-350XIPSDVOLTCRAFT BS-30XHR |
| Розміри | (Ø x Д) 3,9 мм x 1 м — |
| Сертифікат опору | IP67 |
| Тип продукту | Ендоскопічний зонд |
| температура довкілля | Від 0 до +45 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 758 ₴

