
Ендоскопічна камера

Характеристики продукту
- Для ендоскопа BS 500/1000T
- 2 кути огляду на вибір: 0°/90°
- Гнучкий зонд з камерою Ø 5,8 мм
- Довжина кабелю: 1 м
Опис
Універсальний ендоскопічний зонд-камера з двома кутами огляду, що перемикаються. Кут огляду 0° забезпечує звичайний прямий огляд, тоді як кут огляду 90° дозволяє переглядати об'єкти збоку, такі як бічні стіни, без необхідності заміни зонда-камери. Перемикання здійснюється однією кнопкою на зонді-камері.
Характеристика
- Камера з двома напрямками огляду 0°/90°
- Ручна зміна напрямку
- Світлодіодне освітлення
- Водонепроникний (IP 67)
- Головка камери діаметром 5,8 мм
- Довжина кабелю: 1 м
- Стійкий до трансмісійних та моторних масел.
Коментарі
Для роботи потрібен ендоскоп-господар, наприклад, VOLTCRAFT BS-1000T або BS-1500T. Не призначено для використання людьми чи тваринами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 300 г |
| Джерело світла | 4 світлодіоди, білі, 4200 лк, з регулюванням яскравості - |
| Довжина виробу | 301 см |
| Діаметр зонда | 5,8 мм |
| Підходить для моделі | VOLTCRAFT BS-1000TVOLTCRAFT BS-1500T |
| Сертифікат опору | IP67 |
| Тип продукту | Ендоскопічний зонд |
| температура довкілля | від -20 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 908 ₴


