
Ендоскопічний зонд VOLTCRAFT 1000T, гнучкий, 5 м (LF), VC-13966565, діаметр зонда 5,5 мм, 5 м 6069258
36 558 ₴
- В наявності
- Код: 6069258
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ендоскопічний зонд 5 м / 5,5 мм VGA Flexcam LF

Характеристики продукту
- Сумісний з ендоскопом VOLTCRAFT® BS1000T
- Діаметр камери 5,5 мм
- Гнучкий та водонепроникний на довжині 5 м
- Фокус 4 см - ∞
- IP67

Опис
Цей запасний або додатковий ендоскопічний зонд сумісний з ендоскопом BS1000T. Гнучкий зонд можна згинати в потрібне положення та зберігати цю форму. Камера зонда має діаметр 5,5 мм та довжину 5 м.
Характеристика
- Світлодіодне кільце (20 штук SMT діодів)
- Автоматичний баланс білого
- Автоматична експозиція
Комплект поставки
- 5-метровий гнучкий кабель камери
- Гумова кришка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 г |
| Довжина зонда | 5 м |
| Діаметр зонда | 5,5 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 4 см |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ø) 5,5 мм |
| Сертифікат опору | IP67 (зонд) |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики інспекційної камери | водонепроникне світлодіодне освітлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 558 ₴



