
Ендоскопічний зонд VOLTCRAFT 1000T жорсткий (LF) 1 м VC-13966580 Діаметр зонда 5,5 мм 1 м 6069259
25 183 ₴
- В наявності
- Код: 6069259
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ендоскопічний зонд 1 м / 5,5 мм напівжорсткий VAG LF

Характеристики продукту
- Сумісний з ендоскопом VOLTCRAFT® BS1000T
- Діаметр сенсора камери: 5,5 мм
- Діаметр кабелю датчика: 5,8 мм
- Гнучкий та водонепроникний на довжині 1 м
- Фокус 4 см - ∞
- IP67

Опис
Запасний або додатковий ендоскопічний зонд сумісний з ендоскопом BS1000T. Напівжорсткий зонд можна згинати в потрібне положення та зберігати цю форму. Камера зонда має діаметр 5,5 мм та довжину 1 м.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Світлодіодне кільце (20 штук SMT-світлодіодів)
- Автоматичний баланс білого
- Автоматична експозиція
Комплект поставки
- 1 м напівжорсткий кабель камери
- Гумова кришка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 135 г |
| Довжина зонда | 1 м |
| Діаметр зонда | 5,5 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 4 см |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ø) 5,5 мм |
| Сертифікат опору | IP67 (зонд) |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики інспекційної камери | світлодіодне освітлення водонепроникне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 183 ₴



