
Ендоскопічна камера
Характеристики продукту
- Висока гнучкість
- Діаметр зонда Немає даних
- Довжина зонда 1 м
- Роздільна здатність: 640 x 480 пікселів
- Оптика: близький фокус
- Водонепроникність (IP67)
- Маслостійкий
- Сумісний з ендоскопами VOLTCRAFT® BS-500 та BS-1000T
Опис
Камера сумісна з професійними ендоскопами BS-500 та BS-1000T. Гнучкий кронштейн дозволяє камері, що встановлюється зверху, досягати навіть важкодоступних місць. Кабель малого діаметра (N/A) дозволяє камері досягати найдрібніших компонентів. Завдяки загальній довжині зонда 1 м, чотири світлодіоди, розташовані в головці камери, дозволяють робити знімки навіть у повній темряві. Інтенсивність освітлення можна плавно регулювати на підключеному базовому блоці. Водонепроникний дизайн (IP67) дозволяє використовувати камеру в рідких середовищах. Завдяки своїй гнучкості, малій вазі та чудовій оптиці, базовий блок дозволяє ефективно виявляти слабкі місця в машинах та установках, що дозволяє вчасно втручатися та уникати дорогого демонтажу. Живлення забезпечується підключеним базовим блоком ендоскопа. Ендоскопічна камера може бути додатково оснащена магнітом або дзеркалом.
Характеристика
- Водонепроникна головка камери та кабель ендоскопа (IP67)
- Автоматичне налаштування фокуса (фіксований фокус)
- 4 довговічні білі світлодіоди (з регульованою яскравістю)
- КМОП-матриця
- Гнучка конструкція
- Стійкий до трансмісійних та моторних масел.
Комплект поставки
- Ендоскопічний зонд.
Коментарі
Для роботи потрібен основний блок ендоскопа BS-1000T та BS-1500T (8-5-контактний). Не для використання на людях або тваринах! Не підходить для медичного застосування!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | з центрального блока |
| Діаметр зонда | 5,5 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 15 мм |
| Радіус вигину (макс.) | 50 мм |
| Сертифікат опору | IP67 |
| Тип | 54° |
| Тип продукту | Ендоскопічний зонд |
| температура довкілля | від -20 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 433 ₴

