
Циркулярна пилка Makita 153406. Максимальна глибина різання (90°) 100 мм 6069271
46 530 ₴
- Під замовлення
- Код: 6069271
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Циркулярна пила Makita 153406 5103R

Характеристики продукту
- 2100 Вт
Опис
Потужна та довговічна дискова пилка з двигуном потужністю 2100 Вт та швидкістю обертання 3800 об/хв, розроблена для професійного використання. Завдяки діаметру пильного диска 270 мм, машина досягає максимальної глибини різання 100 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,3 кг |
| Вихідна потужність | 1350 Вт Вт |
| Довжина виробу | 442 мм |
| Тип продукту | Циркулярна пила |
| Швидкість холостого ходу | 3800 об./хв |
| діаметр пилки | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 530 ₴

