
Акумуляторна дискова пилка Makita DRS780Z 18V. Максимальна глибина різання (90°) 65 мм 6069272
25 358 ₴
- В наявності
- Код: 6069272
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна циркулярна пила Makita DRS780Z DRS780Z

Характеристики продукту
- 18 В
Опис
Ця акумуляторна дискова пилка має дуже компактну та коротку конструкцію. Вона розрахована на диски діаметром 185 мм та має максимальну глибину різання 65 мм. Задня ручка та додаткова рукоятка забезпечують точне та легке ведення. Шкала вказана в дюймах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,6 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Довжина виробу | 446 мм |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип продукту | Акумуляторна циркулярна пила |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 358 ₴

